Mazyar Keshvari om Frps innvandringspolitikk:
– Dette er reell nestekjærlighet

Tusenårige arv: – I svaret på hvorfor Norge er et godt land, kan man ikke underslå kristendommen, den tusenårige arven, som mange nå vil fjerne, påpekte Mazyar Keshvari. FOTO: Eli Bondlid
– 65 millioner medmennesker ute i verden er i nød. Men her i Norge diskuterer vi om vi skal ta imot 8.000 eller 10.000 flyktninger. Uansett tall, er det fortsatt millioner av medmennesker som er i nød. La oss heller hjelpe så mange som mulig så godt vi kan, med flyktningmottak i nærområdene. Det er reell nestekjærlighet, sier stortingsrepresentant Mazyar Keshvari.
For å lese hele denne artikkelen må du ha et gyldig abonnement.
Kjøp tilgang med SMS!
Du kan kjøpe tilgang til avisen i 24 timer med en enkelt SMS-melding!
NB: Hvis du allerede har kjøpt tilgang i løpet av de siste 24 timer, kan du taste inn koden du har fått tilsendt tidligere i feltet nedenfor.
Kjøp tilgang til:
- Kun denne artikkel (kr. 15,-): Send NFABB IDAG til 2377
- Alle artikler (kr. 20,-): Send NFABB IDAG ALLE til 2377
Koden du får i retur på SMS kan du taste inn i feltet nedenfor og trykke knappen SEND, så vil du få umiddelbar tilgang:
Vilkår og info for bruk:
- Dette er en engangsbetaling. Du vil ikke bli belastet flere ganger.
- Tilgangen er gyldig i 24 timer fra du sender SMS-meldingen, uansett når koden første gang tas i bruk.
- Koden kan brukes på flere enheter til den utløper.
- Koden er personlig og skal ikke deles med andre.
- Hvis mobilabonnementet er sperret for kjøp av innholdstjenester, vil ikke tjenesten fungere.
- Norge IDAG forbeholder seg retten til å lagre mobilnummer til internt bruk og markedsføringsformål. Denne informasjonen vil aldri bli delt med tredjepart.
- SMS Mikrobetaling virker bare med norske telefonnummer.