Annonse
Norge IDAG
25. mai feiret Den afrikanske union 60-årsjubileum i hovedkvarteret sitt i Addis Abeba, Etiopia.
 Foto: African Union

25. mai feiret Den afrikanske union 60-årsjubileum i hovedkvarteret sitt i Addis Abeba, Etiopia. Foto: African Union

Afrikadagen 2023:

60-årsjubileum for Den afrikanske union og forløperen OAU

Afrikadagen markeres til minne om grunnleggelsen av Organisasjonen for afrikansk enhet (OAU) 25. mai 1963. OAU ble omdannet til Den afrikanske union i 2002 (AU). På Tunisias ambassade i Oslo var det invitert til fest i anledning dagen. — 60-årsdagen for AU og OAU ble feiret idag på den tunisiske ambassaden i Oslo med mange nye afrikanske landsmenn i Norge, afrikanske diplomater, representanter for Utenriksdepartementet, medialedere og en pastorfamilie blant gjestene, forteller pastor i Oslokirken Jan-Aage Torp.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Er du allerede abonnent på avisen, men har ikke logget inn i nettavisen før?
Aktiver din digitale tilgang her (instruksjonsvideo):

Jeg er allerede abonnent på papiravisen

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr. deretter 319 kr. i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • Digetalt halvår abonnement med prøve periode på 10 uker. Abonnementet vil fornyes automatisk etter prøveperioden.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Norge IDAG Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1399,-

    for 1 år

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Norge IDAG Digital helår

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Abonnementet kan betales med faktura.

    490,-

    for 12 måneder

    KAMPANJE

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Dette er vårt beste tilbud! Normalpris på abonnementet er 590,- om ikke abonnementet stopper vil det fornyes automatisk til denne prisen.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • 4 månder digitalt abonnement for 79 kr

    Prøv Norge IDAG i 4 mnd for 79 kr. Deretter fornyes abonnementet automatisk til kr 175,- for 3 mnd. Abonnementet kan enkelt betales med faktura eller kort!

    79,-

    for 4 måneder

  • Dette abonnementet gir tilgang til alt innhold i nettavisen i tillegg til digital papiravis. Dette er vårt beste tilbud!
    Abonnementet kan enkelt betales med faktura eller kort.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • 1 mnd abonnement for 1 kr.

    Introduksjon kr. 1,- deretter kr 59,- pr. mnd.

    1,-

    for 1 måned

  • Prøv Norge IDAG på nett for kr 1,- første mnd, deretter kr 59,- pr. mnd.
    Abonnementet vil automatisk fornyes etter en mnd om det ikke stoppes.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse