
I fem år har Harald Sørmo Holstad jobbet ved Evangeliesenteret, de tre siste som lærer ved Bibelskolen. Av utdanning er han psykiatrisk sykepleier. Foto: Privat
Harald ble reddet fra rushelvete
Nå er han bibelskolelærer
Harald Sørmo Holstad hadde «nådd bunnen» etter flere år med rus. Han satt alene i et mørkt kjellerrom, psykisk nedbrutt. Men så ropte han til Jesus etter hjelp og fikk oppleve å bli «den hjemkomne sønn». Lærerne fra barne- skolen som påsto at han var evneveik, tok grundig feil.
Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?
Er du allerede abonnent på avisen, men har ikke logget inn i nettavisen før?
Aktiver din digitale tilgang her (instruksjonsvideo):
Jeg er allerede abonnent på papiravisen
Velg abonnement
Velg et abonnement for å se mer informasjon.
-
10 uker digitalt abonnement for 5 kr
10 uker digitalt abonnement for 5 kr. deretter 319 kr. i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).
5,-
for 10 uker
KAMPANJE
-
Digetalt halvår abonnement med prøve periode på 10 uker. Abonnementet vil fornyes automatisk etter prøveperioden.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Norge IDAG Total helår
Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.
1399,-
for 1 år
-
Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Norge IDAG Digital helår
Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Abonnementet kan betales med faktura.
490,-
for 12 måneder
KAMPANJE
-
Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Dette er vårt beste tilbud! Normalpris på abonnementet er 590,- om ikke abonnementet stopper vil det fornyes automatisk til denne prisen.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
4 månder digitalt abonnement for 79 kr
Prøv Norge IDAG i 4 mnd for 79 kr. Deretter fornyes abonnementet automatisk til kr 175,- for 3 mnd. Abonnementet kan enkelt betales med faktura eller kort!
79,-
for 4 måneder
-
Dette abonnementet gir tilgang til alt innhold i nettavisen i tillegg til digital papiravis. Dette er vårt beste tilbud!
Abonnementet kan enkelt betales med faktura eller kort.Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
1 mnd abonnement for 1 kr.
Introduksjon kr. 1,- deretter kr 59,- pr. mnd.
1,-
for 1 måned
-
Prøv Norge IDAG på nett for kr 1,- første mnd, deretter kr 59,- pr. mnd.
Abonnementet vil automatisk fornyes etter en mnd om det ikke stoppes.Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Velg et abonnement for å se mer informasjon.