Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
The Send var i Orlando, Florida i 2019. Over 90.000 var innom stadionportene. Året etter trakk The Send enda flere deltakere i Brasil.
 Foto: Bjarte Ystebø

The Send var i Orlando, Florida i 2019. Over 90.000 var innom stadionportene. Året etter trakk The Send enda flere deltakere i Brasil. Foto: Bjarte Ystebø

The Send til Norge i 2022:

– At det kommer til Norge er helt vilt

25. juni 2022 ruller The Send inn i Telenor Arena. Ungdom i Oppdrag har invitert et stort antall kristne organisasjoner i Norge til å være med og nesten alle har svart ja. – Dette er et comeback for vekkelsesmøtene, sier redaktør i Norge IDAG, Bjarte Ystebø.

Publisert:

Sist oppdatert: 22.03.2021 kl 09:24

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.