Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
KRISTEN-KONSERVATIV: Det er en dreining over mot høyre-politikk i Europa nå, noe som har en stor betydning innen mange felt, påpeker Jan-Aage Torp.
 Foto: Oslo-kirken

KRISTEN-KONSERVATIV: Det er en dreining over mot høyre-politikk i Europa nå, noe som har en stor betydning innen mange felt, påpeker Jan-Aage Torp. Foto: Oslo-kirken

– Det blåser en blå vind over Europa

Datoene 6. til 9. juni er et viktig tidspunkt å merke seg, for alle som er opptatt av Israel. Da er det parlamentsvalg i Europaparlamentet, og alle tegn tyder på at det i europeisk samfunnsliv er en dreining mot mer konservative blå verdier, påpeker Oslo-pastor Jan-Aage Torp, som er medlem av Israel Allies Foundation Europe.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.