Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
ABORTMOTSTANDERE protesterte utenfor Colombias forfatningsdomstol i Bogota mandag. På plakaten står det skrevet på spansk: «Det er lett å støtte abort når det ikke er deg de skal drepe.»
 Foto: Fernando Vergara / AP / NTB

ABORTMOTSTANDERE protesterte utenfor Colombias forfatningsdomstol i Bogota mandag. På plakaten står det skrevet på spansk: «Det er lett å støtte abort når det ikke er deg de skal drepe.» Foto: Fernando Vergara / AP / NTB

Abort legalisert i Colombia:

«Det er lett å støtte abort når det ikke er deg de skal drepe»

Colombia i Sør-Amerika har legalisert abort. Nå blir abort lovlig fram til uke 24. Mange abortmotstandere og de som kjemper for abort var samlet utenfor domstolen i Bogota mandag.

Publisert:

Sist oppdatert: 22.02.2022 kl 07:56

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.