Annonse
Annonse
Norge IDAG
Vil ikke et forbud mot såkalt "homoterapi" (som på flere måter er et diffust og fordummende begrep) være en uakseptabel umyndiggjøring av norske borgere? Dette er ett av mange spørsmål Øivind Benestad stiller i debattinnlegget sitt.
 Foto: Marion Haslien

Vil ikke et forbud mot såkalt "homoterapi" (som på flere måter er et diffust og fordummende begrep) være en uakseptabel umyndiggjøring av norske borgere? Dette er ett av mange spørsmål Øivind Benestad stiller i debattinnlegget sitt. Foto: Marion Haslien

– En uakseptabel umyndiggjøring av norske borgere

– I politikernes iver etter å kriminalisere "homoterapi" (hva nå enn det måtte være), er boka "HOMO" svært interessant. Ikke minst fordi en av bokas forfattere er stortingsrepresentant Anette Trettebergstuen (A), sier Øivind Benestad.

Publisert:

Sist oppdatert: 25.06.2021 kl 23:13

Kjære leser, ønsker du tilgang til vår nettside? Klikk her!

Annonse