Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Fare for kornrasjonering i Norge

(Debatt): ”Vi er bare en middels tørke i Midtvesten fra en internasjonal rasjoneringssituasjon for korn.” Dette sier Christian Anton Smedshaug i Norges Bondelag til Bondebladet 10. januar 2008. Bondelaget skriver videre at Smedshaug har lang internasjonal erfaring med handelspolitikk og holder nå på med en bok om verdens matvareberedskap. Han sier at verden har korn på lager for 10-15% av ett årsforbruk, hvilket betyr at en har svært lite å gå på!

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abo for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Norge IDAG Digital månedsabo.

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    79,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse