Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
GUDS KRAFT: – Jeg har virkelig sett at omstendighetene her i Norge prøvde å begrense meg. Men jeg valgte å knuse omstendighetene, med min tro, sier pastor Albert i Sion Molde - på Lederkonferansen 2022 på OKS, Oslo Kristne Senter.
 Foto: Svend Ole Kvilesjø

GUDS KRAFT: – Jeg har virkelig sett at omstendighetene her i Norge prøvde å begrense meg. Men jeg valgte å knuse omstendighetene, med min tro, sier pastor Albert i Sion Molde - på Lederkonferansen 2022 på OKS, Oslo Kristne Senter. Foto: Svend Ole Kvilesjø

OKS Lederkonferansen 2022:

«Husk at vi som er kristne virkelig har fått en kraft, en tro i oss»

– Meningen med det er at vi skal kunne styre omstendighetene, slik at vi kan klare å leve et fritt liv. Hvor vi kan nyte Guds godhet og Guds kjærlighet!

Publisert:

Sist oppdatert: 15.05.2022 kl 19:46

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse