Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Kommentarartikler

Terror: Et bilde av den drepte politibetjenten, Arnaud Beltrame, er plassert på et blomsterhav utenfor politistasjonen i Carcassonne i Frankrike. Beltrame byttet fredag 24. mars frivillig plass med et gissel, da en islamistisk terrorist holdt gisler på et kjøpesenter i Thebes sør i landet. Fire døde i angrepet. Lørdag ble han æret som nasjonal helt.
 Foto: NTB Scanpix

Terror: Et bilde av den drepte politibetjenten, Arnaud Beltrame, er plassert på et blomsterhav utenfor politistasjonen i Carcassonne i Frankrike. Beltrame byttet fredag 24. mars frivillig plass med et gissel, da en islamistisk terrorist holdt gisler på et kjøpesenter i Thebes sør i landet. Fire døde i angrepet. Lørdag ble han æret som nasjonal helt. Foto: NTB Scanpix

Hvordan kan terror bekjempes?

Terroren i Frankrike, like før påske, minner oss om at vi har en kamp å kjempe. At destruktive islamske krefter er villig til å drepe og ødelegge for den absurde ide om islamsk verdensherredømme. I Frankrike er det døde og skadede også denne gangen. IS er igjen ansvarlig, og terroristen var radikalisert via nettsider. Det er skremmende.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.