
Sist søndag samlet det seg 233 biler på glattkjøringsbanen til NAF utenfor Skien. man antar at omkring 500 personer var tilstede. I tillegg fulgt mange gudstjenesten via lokalradio. Foto: Skjermdump naf.no
I Skien samles kristenfolket til drive-in-gudstjenester på glattkjøringsbanen
I Skien tenker man nytt for å samle Guds folk til gudstjeneste uten fare for å bli smittet av koronaviruset. Her har nemlig drive-in-gudstjeneste blitt den store slageren. Sist søndag samlet det seg rundt fem hundre på NAF sin glattkjøringsbane i utkanten av Skien, og flere gudstjenester planlegges.
Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?
Er du allerede abonnent på avisen, men har ikke logget inn i nettavisen før?
Aktiver din digitale tilgang her (instruksjonsvideo):
Jeg er allerede abonnent på papiravisen
Velg abonnement
Velg et abonnement for å se mer informasjon.
-
10 uker digitalt abonnement for 5 kr
10 uker digitalt abonnement for 5 kr. deretter 319 kr. i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).
5,-
for 10 uker
KAMPANJE
-
Digetalt halvår abonnement med prøve periode på 10 uker. Abonnementet vil fornyes automatisk etter prøveperioden.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Norge IDAG Total helår
Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.
1399,-
for 1 år
-
Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Norge IDAG Digital helår
Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Abonnementet kan betales med faktura.
390,-
for 12 måneder
KAMPANJE
-
Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Dette er vårt beste tilbud! Normalpris på abonnementet er 590,- om ikke abonnementet stopper vil det fornyes automatisk til denne prisen.
Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
1 mnd abonnement for 1 kr.
Introduksjon kr. 1,- deretter kr 59,- pr. mnd.
1,-
for 1 måned
-
Prøv Norge IDAG på nett for kr 1,- første mnd, deretter kr 59,- pr. mnd.
Abonnementet vil automatisk fornyes etter en mnd om det ikke stoppes.Les våre betingelser
KJØP ABONNEMENT -
Velg et abonnement for å se mer informasjon.