Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
I en telefonsamtale med president Joe Biden torsdag bekreftet statsminister Netanyahu at Israel har sendt en delegasjon for å forhandle med Hamas. Bildet er fra Joe Bidens Israel-besøk 18. oktober 2023.
 Foto: NTB/AP/Evan Vucci

I en telefonsamtale med president Joe Biden torsdag bekreftet statsminister Netanyahu at Israel har sendt en delegasjon for å forhandle med Hamas. Bildet er fra Joe Bidens Israel-besøk 18. oktober 2023. Foto: NTB/AP/Evan Vucci

Israel har sendt delegasjon for å forhandle med Hamas

Israels statsminister Benjamin Netanyahu bekrefter at de har sendt en delegasjon for å forhandle en avtale med Hamas om en mulig løslatelse av gisler.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse