Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Israel Ganz, leder av Yesha Council, ser for seg nye muligheter for jødene i Judea og Samaria med Donald Trump som president.
 Foto: Anna Epshtein/TPS-IL

Israel Ganz, leder av Yesha Council, ser for seg nye muligheter for jødene i Judea og Samaria med Donald Trump som president. Foto: Anna Epshtein/TPS-IL

Nytt håp med Trump:

Israelske ledere i Judea og Samaria legger grunnlaget for suverenitet

I påvente av støtte fra den påtroppende amerikanske administrasjonen til president Donald Trump, legger ledere for jødiske samfunn i Judea og Samaria grunnlaget for en mulig utvidelse av israelsk suverenitet til deler av territoriet. – Den siste amerikanske administrasjonen var den verste, for meg, fordi de ikke ønsket å høre hva vi sa, sier Israel Ganz, leder av Yesha Council.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.