Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Ahlam Tamimi har blod på hendene. Blant de 16 drepte i terrorangrepet hun var med på å utføre var halvparten barn.
 Foto: AP Photo/Omar Akour/NTB

Ahlam Tamimi har blod på hendene. Blant de 16 drepte i terrorangrepet hun var med på å utføre var halvparten barn. Foto: AP Photo/Omar Akour/NTB

Jordan:

Kan deportere terroristen Ahlam Tamimi til dødsstraff i USA

Ahlam Tamimi spilte en sentral rolle i et selvmordsangrep som drepte 16 sivile, inkludert 8 barn, og skadet 140 andre ved en restaurant i Jerusalem. Jordan vurderer angivelig å deportere Tamimi, som var involvert i et av de mest alvorlige angrepene under den andre intifadaen, ifølge arabisk-språklige medieoppslag. Tamimi har aldri vist anger, men ler når hun snakker om barn som døde under angrepet.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Er du allerede abonnent på avisen, men har ikke logget inn i nettavisen før?
Aktiver din digitale tilgang her (instruksjonsvideo):

Jeg er allerede abonnent på papiravisen

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abo. for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr. deretter 379 kr. i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

  • Digitalt halvårsabonnement med prøveperiode på 10 uker. Abonnementet vil fornyes automatisk etter prøveperioden. Kan kun betales med kort.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Om ikke abonnementet stoppes, vil det fornyes automatisk. Pris ved fornying er pr. idag 690 kr.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Norge IDAG Digital måneds-abo.

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    79,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse