Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Forbilde: Egil Svartdahl er et forbilde for flere unge pastorer i Norge. Det beskriver han som noe av det viktigste han kan gjøre.
 Foto: Norge IDAG

Forbilde: Egil Svartdahl er et forbilde for flere unge pastorer i Norge. Det beskriver han som noe av det viktigste han kan gjøre. Foto: Norge IDAG

Egil har funnet godformen

For Egil Svartdahl (63) er sommeren hektisk, med taleoppdrag de fleste store stevnen i Norge, og noen i Sverige. Han har funnet den gode formen som gjør at han kan gjøre det år etter år.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.