Annonse
Norge IDAG
Under slagordet «Nok antisemittisme» talte Yoseph Haddad under en demonstrasjonen ved National Institutions Building i Jerusalem. Demonstrasjonen fant sted samtidig med 60 andre steder i verden, organisert av The World Zionist Organization og uttrykte bekymring over økningen i antisemittiske handlinger i verden.
 Foto: Esty Dziubov/TPS

Under slagordet «Nok antisemittisme» talte Yoseph Haddad under en demonstrasjonen ved National Institutions Building i Jerusalem. Demonstrasjonen fant sted samtidig med 60 andre steder i verden, organisert av The World Zionist Organization og uttrykte bekymring over økningen i antisemittiske handlinger i verden. Foto: Esty Dziubov/TPS

Irlands nasjonalforsamling:

Nekter å høre på israelsk-araber som kritiserer Amnesty-rapport

«Det er en fornærmelse mot alle de sørafrikanerne som faktisk levde gjennom apartheid»

Den irske nasjonalforsamlingen vil ikke være vertskap for israelsk-araber som vil tilbakevise Amnesty-rapporten om at Israel er en apartheidstat.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Er du allerede abonnent på avisen, men har ikke logget inn i nettavisen før?
Aktiver din digitale tilgang her (instruksjonsvideo):

Jeg er allerede abonnent på papiravisen

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr. deretter 319 kr. i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • Digetalt halvår abonnement med prøve periode på 10 uker. Abonnementet vil fornyes automatisk etter prøveperioden.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Norge IDAG Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1399,-

    for 1 år

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Norge IDAG Digital helår

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Abonnementet kan betales med faktura.

    390,-

    for 12 måneder

    KAMPANJE

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen). Dette er vårt beste tilbud! Normalpris på abonnementet er 590,- om ikke abonnementet stopper vil det fornyes automatisk til denne prisen.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • 1 mnd abonnement for 1 kr.

    Introduksjon kr. 1,- deretter kr 59,- pr. mnd.

    1,-

    for 1 måned

  • Prøv Norge IDAG på nett for kr 1,- første mnd, deretter kr 59,- pr. mnd.
    Abonnementet vil automatisk fornyes etter en mnd om det ikke stoppes.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

    Logoer til gyldige kortutstedere
  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse