Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Ikke imponert over Kristelig Folkeparti

(Debatt): I samarbeidsavtalen mellom de fire borgerlig partiene fikk KrF gjennomslag for at grunnskolefaget RLE (Religion, livssyn og etikk) skal skifte navn til KRLE (Kristendom, religion, livssyn og etikk) og at minst 55 prosent av faget skal inneholde kristendom. KrF mener det var en stor seier. Jeg er ikke imponert. I virkeligheten er det en bagatellmessig endring.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abo for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Norge IDAG Digital månedsabo.

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    79,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse