Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Kjønnsnøytralt for 30 år siden

DEBATT: Trodde dere ikke professor em. Erling Danbolt på Geilomøtet 12. januar i 1978? Organisasjonene med deres ledere (formenn og generalsekretærer fra elleve landsomfattende kristne organisasjoner) var som vanlig samlet til drøftinger og med en del observatører på sidelinjen. For det meste teologer. Prof. em. Danbolt (fra Norsk Lærerakademi) holdt et glimrende foredrag på sine gamle dager om ”Ideologi og likestilling. Ot. Prop. Nr. 1/77-78. Lov om likestilling mellom kjønnene.”

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abo for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Norge IDAG Digital månedsabo.

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    79,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse