Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Leiar av Jesus Kvinner, Anne Christiansen, vitna om sin trushistorie til kyrkjelyden i Foldnes kyrkje i Øygarden 17. januar 2023.
 Foto: Ingalis A. Malmo

Leiar av Jesus Kvinner, Anne Christiansen, vitna om sin trushistorie til kyrkjelyden i Foldnes kyrkje i Øygarden 17. januar 2023. Foto: Ingalis A. Malmo

Anne Christiansen i Foldnes kyrkje:

— Vi vil ha det som er sant – vi vil ha Guds Ord

— Vi vil ha Guds Ord! Det er det som er sant. Jesus er Herre! Han sit på trona ved Guds høgre hand. Han går i forbøn for oss, for Han vil at alle skal bli frelst!

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.