Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
I en akademisk artikkel med tittelen «Wikipedia’s Intentional Distortion of the History of the Holocaust», publisert i Journal Of Holocaust Research, anklages wikipedia for å forvrenge historien om Holocaust.
 Foto: Norge IDAG

I en akademisk artikkel med tittelen «Wikipedia’s Intentional Distortion of the History of the Holocaust», publisert i Journal Of Holocaust Research, anklages wikipedia for å forvrenge historien om Holocaust. Foto: Norge IDAG

Wikipedias forfalskning av historien om Holocaust



I 15 år har en betrodd gruppe i Wikipedia manipulert informasjon for å gi jødene skylden for Holocaust, og spesielt frita Polen for ansvar for dokumentert antisemittisme i landet. 
Nå har to professorer publisert en artikkel som beskylder denne gruppen av Wikipedia-redaktører for å revidere artikler og slik forvrenge Holocausthistorien.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.