Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Den israelske statsministeren Benjamin Netanyahu lytter til en soldat mens han står i nærheten av en del av forsvarssystemet Iron Dome, installert på en Sa'ar 5 Lahav Class-korvett i den israelske marinen i den nordlige delen av havnen i Haifa. Iron Dome er designet for å avskjære og ødelegge innkommende kortdistanse raketter og artillerigranater.
 Foto: Jack Guetz/NTB Scanpix

Den israelske statsministeren Benjamin Netanyahu lytter til en soldat mens han står i nærheten av en del av forsvarssystemet Iron Dome, installert på en Sa'ar 5 Lahav Class-korvett i den israelske marinen i den nordlige delen av havnen i Haifa. Iron Dome er designet for å avskjære og ødelegge innkommende kortdistanse raketter og artillerigranater. Foto: Jack Guetz/NTB Scanpix

Trusler fra Iran:

Vil utslette by i Israel

Dersom USA gjengjelder Irans rakettangrep mot amerikanske baser i Irak, truer landet med at den neste bølgen av hevn vil ødelegge Dubai og Haifa.

Publisert:

Sist oppdatert: 29.01.2020 kl 12:58

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.