Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Ben-Oni Ardelean var det andre rumenske parlamentsmedlemmet som besøkte Norge i forbindelse med pristildelingen til familien Bodnariu.
 Foto: Trine Overå Hansen

Ben-Oni Ardelean var det andre rumenske parlamentsmedlemmet som besøkte Norge i forbindelse med pristildelingen til familien Bodnariu. Foto: Trine Overå Hansen

Toppolitikere fra Romania sjokkerte over det norske Barnevernet og politikernes unnfallenhet

– Det er noe som skurrer når ingen vil snakke i Norge

– Ut fra både en profesjonell, politisk og personlig synsvinkel har jeg sett på Norge som den perfekte modellen. Det var noe vi ønsket å ligne som nasjon. Jeg var derfor sjokkert da jeg oppdaget at inne i dette vakre landet, var det beviser for klare brudd på fundamentale menneskeretter, samvittighetsfrihet og religionsfrihet, den fundamentale retten til beskyttelsen av privatliv og familieliv.

Publisert:

Sist oppdatert: 11.02.2018 kl 02:29

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.