Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Trues: Visjon Norge-redaktør Jan Hanvold har fått brev med trussel om dagbøter og stenging fra Drammen kommune, på grunn av reguleringsforhold rundt eiendommen hvor de driver TV-virksomhet.
 Foto: Nils Bakke

Trues: Visjon Norge-redaktør Jan Hanvold har fått brev med trussel om dagbøter og stenging fra Drammen kommune, på grunn av reguleringsforhold rundt eiendommen hvor de driver TV-virksomhet. Foto: Nils Bakke

Byggesaksavdeling vil stenge Visjon Norge

– Dette har de visst lenge

Visjon Norge-redaktør Jan Hanvold har fått brev med trussel om dagbøter og stenging fra Drammen kommune, på grunn av reguleringsforhold rundt eiendommen hvor Visjon Norge driver sin virksomhet. Hanvold sier at kommunen har visst godt om kanalens virksomhet i alle år.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.