Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
BARE BIBELEN: – Det er bare Gud som kan frelse og gi evig liv. Dette blir formidlet i Guds ord Bibelen. Folks erfaringer, gode ønsker og meninger duger ikke i denne sammenhengen, fastslår Jo Hedberg, leder for Bønnelista og medlem av Kirkemøtet i Den norske kirke.
 Foto: Privat

BARE BIBELEN: – Det er bare Gud som kan frelse og gi evig liv. Dette blir formidlet i Guds ord Bibelen. Folks erfaringer, gode ønsker og meninger duger ikke i denne sammenhengen, fastslår Jo Hedberg, leder for Bønnelista og medlem av Kirkemøtet i Den norske kirke. Foto: Privat

Mener høgskolelektor og prest er på villspor:

– Berg er i utakt med kirkens bekjennelse og grunnlag

– Jesus sier at han er veien, sannheten og livet i Johannes 14,6. Dette er pensum til konfirmasjonen. Det viser at høgskolelektor og prest Eir Andreas Ihlang Berg er i utakt med kirkens bekjennelse og grunnlag, mener Jo Hedberg.

Publisert:

Sist oppdatert: 31.05.2022 kl 10:09

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse