Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Runar Gjertsen er skolens første fulltidsansatte rektor. Det innebære blant annet mye fokus på rekruttering, både gjennom oppmøte på andre studieinstitusjoner og aktiv bruk av sosiale medier.
 Foto: Johnny Myhr-Hansen

Runar Gjertsen er skolens første fulltidsansatte rektor. Det innebære blant annet mye fokus på rekruttering, både gjennom oppmøte på andre studieinstitusjoner og aktiv bruk av sosiale medier. Foto: Johnny Myhr-Hansen

Bergen Bibelskole 30 år:

– Vil trene disipler

Det er rundt 20 bibelskoler i Norge. Bergen Bibelskole er én av tre som går gjennom alle bøkene i Bibelen i løpet av året. For skolen har det vært en viktig verdi helt fra oppstarten.

Publisert:

Sist oppdatert: 24.03.2020 kl 13:39

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.