Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Til høsten reiser ekteparet Arne og Vigdis Gjervoldstad til Kenya som representanter for det nystartede nordisk misjonsnettverk The HUB. Der skal de utvikle og styrke relasjonene mellom Pinsemisjonen og de afrikan- ske kirkesamfunnene som består av over 15 millioner medlemmer.
 Foto: Privat.

Til høsten reiser ekteparet Arne og Vigdis Gjervoldstad til Kenya som representanter for det nystartede nordisk misjonsnettverk The HUB. Der skal de utvikle og styrke relasjonene mellom Pinsemisjonen og de afrikan- ske kirkesamfunnene som består av over 15 millioner medlemmer. Foto: Privat.

– Vi ønsker å skrive et nytt misjonskapittel

Til høsten reiser ekteparet Arne og Vigdis Gjervoldstad til Kenya som representanter for det nystartede nordisk misjonsnettverk The HUB. Målet er å bygge tettere relasjoner mellom Pinsemisjonen og de afrikanske kirkesamfunnene, noe som har vært etterspurt i flere år. – De afrikanske lederne savner sine åndelige fedre og mødre!

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.