Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Kunnskaps- og integreringsminister Guri Melby forventer at norske læreren har både kunnskap og kompetanse til å undervise om holocaust, antisemittisme og holocaustfornektelse.
 Foto: NTB

Kunnskaps- og integreringsminister Guri Melby forventer at norske læreren har både kunnskap og kompetanse til å undervise om holocaust, antisemittisme og holocaustfornektelse. Foto: NTB

Guri Melby:

Forventer at norske lærere har kompetanse om holocaust

En ny læringsveileder for undervisning om holocaust, som nå lanseres på norsk, kan bli en viktig ressurs for lærere som skal undervise sine elver om antisemittisme, og holocaust.

Publisert:

Sist oppdatert: 27.11.2020 kl 10:27

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.