Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Trenger Israel hjelp fra de kristne?

Trenger Israel hjelp fra de kristne - slik begynner den italienske journalisten Giulio Meotti i en oppsiktvekkende artikkel i Milano-dagbladet "Il Foglio". - Det er et gammelt dilemma, skriver han innledningsvis. Gudfryktige protestanter var talsmenn for gjenopprettelsen av en jødisk stat med Jerusalem som hovedstad lenge før Theodor Herzl (Sionismens grunnlegger. red.). Det førte til at anglikanere i det 19. århundre spilte en sentral rolle i prosessen som igjen førte til at staten Israel ble opprettet.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker digitalt abo for 5 kr

    10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 10 uker

    KAMPANJE

  • 10 uker digitalt abonnement for 5 kr, deretter 379 kr i halvåret. Abonnementet gir full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Norge IDAG Digital månedsabo.

    Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    79,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse