Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Generalsekretær Dagfinn Høybråten i Kirkens Nødhjelp mener Norge ikke har gjort nok for å sikre vaksiner til rammende land i Afrika.
 Foto: Carina Johansen / NTB

Generalsekretær Dagfinn Høybråten i Kirkens Nødhjelp mener Norge ikke har gjort nok for å sikre vaksiner til rammende land i Afrika. Foto: Carina Johansen / NTB

Høybråten mener Norges m-kopper-hjelp ikke har vært tilstrekkelig

Norge har ikke svart på krisen med alvoret og innsatsviljen som er nødvendig, sier Kirkens Nødhjelps generalsekretær om utbruddene av m-kopper i Afrika.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.