Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
SPLITTET: I kommunalutvalget i Kristiansand er oppfatningene ulike om oppvekstdirektørens oppfordring til regnbueflagging.
 Foto: Arkivfoto: Kristiansand kommune

SPLITTET: I kommunalutvalget i Kristiansand er oppfatningene ulike om oppvekstdirektørens oppfordring til regnbueflagging. Foto: Arkivfoto: Kristiansand kommune

Kristiansand kommune

Oppfordret barnehager til å heise regnbueflagg

– Dette flagget har ikke noe som helst i barnehager å gjøre, sier Øivind Benestad. Han mener oppfordringen fra kommunen er fullstendig misforstått.

Publisert:

Sist oppdatert: 23.01.2019 kl 13:56

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.