Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Tallet på korona-relaterte dødsfall i USA har nå passert 4.000, og over 1.700 av dødsfallene har funnet sted i New York.
 Foto: NTB scanpix

Tallet på korona-relaterte dødsfall i USA har nå passert 4.000, og over 1.700 av dødsfallene har funnet sted i New York. Foto: NTB scanpix

Over 4.000 koronasmittede døde i USA

Over 188.000 har fått påvist koronasmitte i USA, en økning på over 24.000 det siste døgnet. Tallet på døde har steget med nærmere 900 til over 4.000.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.