Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
OPPFORDRING: Conrad Myrvoll oppfordrer alle til å sjekke hva de lokale partiene kan komme til å finne på mot Israel i kommende fireårsperiode.
 Foto: Privat

OPPFORDRING: Conrad Myrvoll oppfordrer alle til å sjekke hva de lokale partiene kan komme til å finne på mot Israel i kommende fireårsperiode. Foto: Privat

Conrad Myrland i MIFF påpeker:

– Partiene har gjort lokalvalget til et valg om Israel

– Israel burde være en ikke-sak i valgkampen, men flere partier har de siste periodene valgt å gjøre demonisering og sanksjoner mot Israel til lokalpolitikk, mener Conrad Myrland i MIFF.

Publisert:

Sist oppdatert: 23.08.2023 kl 16:08

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.

Annonse
Annonse