Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
Bare noen få butikker er åpne i Mahane Yehuda Market (The Shuk) i Jerusalem på fredag 17. april 2020. Israel var da midt i den første nedstengningen av samfunnet. Illustrasjonsbilde.
 Foto: Kobi Richter / TPS

Bare noen få butikker er åpne i Mahane Yehuda Market (The Shuk) i Jerusalem på fredag 17. april 2020. Israel var da midt i den første nedstengningen av samfunnet. Illustrasjonsbilde. Foto: Kobi Richter / TPS

Største hjelpeprosjektet i Israels historie

Israels innenriksdepartement har godkjent et massivt støtteprosjekt på 1,8 milliarder kroner som er skreddersydd for å hjelpe familier i nød da koronapandemien har gjort kraftig innhugg på det israelske samfunnet og dets økonomi.

Publisert:

Sist oppdatert: 19.02.2021 kl 14:32

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.