Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
President Donald Trump er den første presidenten siden Jimmy Carter som ikke har startet en krig. Hans regjering står også bak den historiske normaliseringsavtalen mellom Israel og De forente arabiske emirater. Det mener Christian Tybring-Gjedde er nok til at han kan få fredsprisen. Jimmy Carter fikk forøvrig den gjeve prisen i 2002.
 Foto: Evan Vucci / NTB Scanpix

President Donald Trump er den første presidenten siden Jimmy Carter som ikke har startet en krig. Hans regjering står også bak den historiske normaliseringsavtalen mellom Israel og De forente arabiske emirater. Det mener Christian Tybring-Gjedde er nok til at han kan få fredsprisen. Jimmy Carter fikk forøvrig den gjeve prisen i 2002. Foto: Evan Vucci / NTB Scanpix

Trump takker for fredsprisnominasjon

Som vanlig bruker president Donald Trump Twitter når han meddeler sin takk for å bli nominert til Nobels fredspris av FrPs stortingsrepresentant Christian Tybring-Gjedde.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.