Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG

Kommentarartikler

– Vi må ikke få en ny valgkamp som bare handler om å snakke. Nå må det handle om å gjøre. Vi må ha bukt med høye strømpriser, høy inflasjon, høye renter, høye bolig og leiepriser – ja, generell dyrtid, skriver Finn Jarle Sæle.
 Foto: Heiko Junge / NTB

– Vi må ikke få en ny valgkamp som bare handler om å snakke. Nå må det handle om å gjøre. Vi må ha bukt med høye strømpriser, høy inflasjon, høye renter, høye bolig og leiepriser – ja, generell dyrtid, skriver Finn Jarle Sæle. Foto: Heiko Junge / NTB

Finn Jarle Sæle:

Våre politikere har gått seg bort i strømkrisen – og vi må betale prisen

Våre politikere har gått seg bort og kastet oss inn i et EU-medlemskap på strøm der strømprisen stadig kan bli det fem- eller tidoble av produksjonsprisen.

Publisert:

Sist oppdatert: 10.01.2025 kl 13:15

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.