Klargjør siden...
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Annonse
Norge IDAG
TAKKNEMLIG TIL GUD: Lyamuremye Fabien fra Rwanda fant kraft til å beseire hatet etter å ha gjennomlevd folkemordet i Rwanda.
 Foto: Anna Wagner

TAKKNEMLIG TIL GUD: Lyamuremye Fabien fra Rwanda fant kraft til å beseire hatet etter å ha gjennomlevd folkemordet i Rwanda. Foto: Anna Wagner

Overlevde folkemordet i Rwanda:

– Tilgivelse og Jesu Navn beseirer hat

Da Lyamuremye Fabien møtte en av de beryktede drapsmennene under folkemordet i Rwanda, sa han navnet Jesus høyt tre ganger mens han så morderen i øynene. Både den gangen og senere har han fått erfare at Jesus har makt til å beseire hat. I dag underviser afrikaneren andre om dette.

Publisert:

Kjære leser,
ønsker du tilgang til
alt innhold på vår nettside?

Logg inn

Velg abonnement

Velg et abonnement for å se mer informasjon.

  • 10 uker for 5 kr

    10 uker for 5 kr, deretter 79 kr i månden. Full tilgang til nettsidene og e-avis(elektronisk utgave av papiravisen).

    5,-

    for 1 måned

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis (elektronisk utgave av papiravisen).

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Digital helår 690,-

    Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    690,-

    for 1 år

  • Full tilgang til nettsidene og e-avis.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Total helår

    Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    1499,-

    for 12 måneder

  • Ukentlig papiravis og full tilgang til nettsidene og e-avisen. Abonnementet kan betales med faktura.

    Les våre betingelser

    KJØP ABONNEMENT

  • Velg et abonnement for å se mer informasjon.